Makedonya,Stip
0850 241 86 16
info@sataegitimkoclugu.com

Ajans İngilizce

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Ajans İngilizce

Ajans İngilizce hakkında merak edilenleri sizin için cevaplamak isteriz. Birçok yerde bilgi kirliliğine rastlamış olabilirsiniz. Ama yine de detaylı bilgileri ilgili yurtdışı eğitim danışmanlıklarını arayıp bilgi almayı unutmayınız. Her gencin hayalidir yurtdışına çıkmak yurtdışında üniversite okumak ve yurtdışında staj yapabilme imkanı bulmak. Peki bunları nasıl yapacaklar. Ajans İngilizcesize bir yol gösterici olacaktır. Sizin de istediğiniz bu değil midir? Sizlere verebileceğimiz tavsiyeler arasında yurt dışı eğitim danışmanlığı veren sitelerin internet sitelerindeki iletişime ulaşmanızdır.

Avustralya ve Kanada İngilizce eğitim

Ajans İngilizce içinAvustralya, 2 yıllık master eğitimi alan öğrencilere sonrasında 2 yıl çalışma izni veriyor. Dünya gazetesinin haberine göre Avustralya’da öğrenciler part-time çalışma hakkında sahip. Türkiye, “work and study” ülkelerinden birisi olan Avustralya, IELTS şartını yerine getiren öğrencilere eğitim aldığı süreye bağlı olarak çalışma izni veriyor. Kanada’da öğrenciler herhangi bir devlet okulunda 1 yıl eğitim aldıktan sonra 1 yıl; 2 ve üzeri eğitim aldıktan sonra ise 3 yıl çalışma iznine sahip oluyorlar. Kanada’da dil eğitimi alan öğrenciler dışındaki bütün öğrenciler okurken, part-time çalışma hakkına sahipler. Kolej eğitimi alan öğrenciler ise Co-op adlı sistemle eğitimlerine staj ile devam ediyor ve bu program kapsamında öğrencilerin yüzde 90’ından fazlası işe yerleştirme programı kariyerlerine Kanada’da devam edebiliyor. Ayrıca kolej eğitimi alanlar üniversitelere yatay geçiş yapma hakkında sahip.

Ajans İngilizce ile İngilizce öğrenin


İngilizce bilgiye erişeceğin tüm kapıları sana açar, senin ufkunu genişletir. Yeni insanlar tanımana yardımcı olur. Ayrıca farklı bir ülkeye gittiğinde oranın ana dili İngilizce olmasa bile mutlaka İngilizce konuşan birileri olacaktır ve iletişim kurabileceksindir. Almanca, İtalyanca, Çince gibi dilleri bilmen zorunlu değildir. İngilizce biliyorsan her kültürden insan ile rahatça iletişim kurabilirsin. Ne kadar dil bilirsen o kadar örgürsün. Ajans İngilizce sayesinde öğrenciler kendi ülkelerinde yabancı bir dili öğrenmeye çalıştıklarında pratik yapmak ile ilgili problemlerle karşılaşırken, öğrenmek istediklerin dilin aktif kullanıldığı bir ülkede ve dünyanın farklı yerlerinden gelen diğer öğrencilerle iletişim halinde olduklarında o yabancı dili daha fazla özümsemektedirler.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: sataegitimkoclugu@gmail.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim