Makedonya,Stip
0850 241 86 16
info@sataegitimkoclugu.com

Azerbaycan Tıp Fakültesi Ücretleri

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Azerbaycan Tıp Fakültesi Ücretleri

Azerbaycan Tıp Fakültesi Ücretleri her yıl değişkenlik gösterebilir ama genel olarak ortalama fiyatlara sahiptir. Türkiye’de ki vakıf üniversiteleri gibi ciddi artışlara sahip değildir. Tıp fakültesinin ücretleri 3.625 Dolardan başlamaktadır. Azerbaycan Tıp Fakültesine yerleşen öğrenciler 3 yıl orada eğitim aldıktan sonra Türkiye’de ki anlaşmalı üniversitelere geçiş yapabilirler fakat bu geçiş sağlandıktan sonra gittiği üniversiteden diploma alacaktır.

Azerbaycan Tıp Fakültesinin eğitimi 6 yıl sürer. Bazı üniversitelerde hazırlık sınıfı da zorunludur ve eğitim 7 yıla çıkar. Hazırlık sınıfı ücreti ise 3000 Dolardır.

Azerbaycan’da tıp eğitimi çok kaliteli ve vizyon sahibi eğitmenlerden alınacaktır. Akademi kadrosu oldukça kalitelidir ve uluslararası deneyime sahip kişilerden oluşur. Bu nedenle öyle yüksek bir kadrodan eğitim alan öğrenciler gelecek kariyer hayatlarında eğitmenlerini rol model alarak ilerleyecekler.

Azerbaycan Eğitim Sistemi

Azerbaycan Tıp Fakültesi Ücretleri 3000 ile 5000 dolar arasında bir fiyatlandırmaya sahiptir diyebiliriz. Azerbaycan eğitim sisteminin genel olarak öğrenciler verdiği ağırlık hem teori hem pratik eğitimidir ayrıca bir de güçlü bir dil eğitimi verir. Azerbaycan eğitim dilleri Azerice, İngilizce ve Rusçadır. Bu üç dili de anadil seviyesinde öğrenebilir ve konuşabilirsiniz. Böylece rakiplerinizden oldukça yukarıda bir yerde olur, gelecek hayatınıza da kaliteli bir şekilde başlarsınız.

Burada ki her bölüm  bir akademi gibidir. Her alanın kendisine ait fakültesi bulunur ve o alan üzerine yoğunlaşma sağlanır. Bu noktada da her öğrenci o alanda uzmanlaşır. Bir de yüksek lisans gibi uzmanlığı pekiştirecek bir eğitim alındığında kariyer hayatınızda sırtınız yere gelmez diyebiliriz. Azerbaycan Tıp Fakültesi Ücretleri de oldukça uygun fiyatlı olduğu için birçok noktada Türkiye’de ki vakıf üniversitesinden uyguna gelir diyebiliriz.

Tıp Fakültesi: Azerbaycan

Azerbaycan Tıp Fakültesi Ücretleri bahsettiğimiz gibi uygun fiyata sahiptir. Hem teori hem pratik eğitime sahip olan üniversitede bir de staj programı vardır. Böylece öğrenciler hastanelerde çalışarak Azerbaycan sağlık sistemini tanıyacak, farklı kültüre ve dile sahip bireylerle yakın temasta bulunarak onlara yardım edeceklerdir. Başka ülkede kariyer hayatına başlamak bireyler için oldukça farklı bir deneyim olacaktır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: sataegitimkoclugu@gmail.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim