Makedonya,Stip
0850 241 86 16
info@sataegitimkoclugu.com

Makedonya Özel Üniversiteler

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Makedonya Özel Üniversiteler

Makedonya Özel Üniversiteler

Makedonya Özel Üniversiteler kategorisinde dünya çapında marka olacak çok sayıda eğitim kurumu mevcuttur. Makedonya’da hem devlet hem de özel üniversite olarak çok çeşitli üniversiteler vardır. Özel üniversitelerde de aynı şekilde devlet üniversitelerinde okur gibi uygun fiyatlı olup, öğrencileri ve aileleri maddi anlamda yıpratmamaktır. Ayrıca Makedonya Özel Üniversiteler, Türkiye’nin de bilinirliği olan ve denklik belgesine sahip üniversitelerdir. Bu bağlamda öğrenciye çok kolaylık sağlamaktadır. YÖK denkliği olan üniversitelerin birinde okumak, öğrencinin herhangi bir ülkede eğitim ve kariyer hayatını devam ettirmek istediğinde önündeki engelleri kaldırır.

Makedonya Özel Üniversitelerde eğitim görmek isteyen öğrencilerin sınav puanım düşük, yabancı dil seviyem yetersiz, ben sayısalcı değilim sözelciyim diye hiç endişe etmeyin! Sizin için oluşturulmuş eğitim programları ile kendinize uygun bir üniversite ve bölüm bulabilir, sınava girmeden sadece lise diploması ile kayıt yaptırabilir ve hazırlık sınıfı için mülakatlara katılarak yeterli seviyeyi geçmeniz durumunda direkt lisans hayatınıza başlayabilirsiniz. Bu seviyeyi geçemediğiniz takdirde 1 sene hazırlık sınıfta İngilizce eğitim aldıktan sonra, lisans hayatına katılabilirsiniz. Makedonya’daki üniversitelerin birçoğunun ana eğitim dili İngilizcedir. Yani bu demek oluyor ki lisans hayatınız boyunca İngilizceyi ana dil seviyesinde öğrenecek hatta seçmeli dersler olarak ikinci bir yabancı dilin temel alt yapısını oluşturacaksınız.

Makedonya Özel Üniversiteler Hangileridir?

YGS – LYS şartı aranmadan sınavsız geçiş hakkı sağlayan dünya eğitim standartlarında kaliteye sahip Makedonya Üniversiteleri hangileridir?

  • Makedonya Avrupa Üniversitesi
  • Goce Dolcev Üniversitesi
  • Kiril Metodi Üniversitesi
  • Struga Üniversitesi
  • Güneydoğu Avrupa Üniversitesi
  • Uluslararası Balkan Üniversitesi
  • Manastır Üniversitesi
  • Makedonya Amerikan Üniversitesi
  • Fon Üniversitesi
  • Tetova Üniversitesi

Bu üniversitelerden herhangi birinde okuma imkanına sahip olan öğrenci hem yurtdışında eğitim alarak hayatına farklı vizyon ekleyecek hem de Avrupa eğitim şartlarında eğitim alarak kariyer hayatlarına bir sıfır önde başlayacaktır.

Üniversite hayatı basit gibi görünse de hayatımızın temelini atan ve bireylerin geleceğine yön vererek kimliklerini oluşturmasını sağlayan bir yapıdır. Uluslararası alanda deneyim kazanmış akademik kadro ile eğitim alarak, geleceğinize en büyük katkıyı sağlamak sizin elinizdedir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim