Makedonya,Stip
0850 241 86 16
info@sataegitimkoclugu.com

Makedonya Uluslararası Balkan Üniversitesi

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Makedonya Uluslararası Balkan Üniversitesi

Makedonya Uluslararası Balkan Üniversitesi

Makedonya Uluslararası Balkan Üniversitesi İngilizce eğitim veren ve Avrupa standartlarına sahip bir üniversite olma özelliğini taşır. Sınavsız öğrenci kabulü yapan üniversite tam bir öğrenci merkezli üniversitedir. Uluslararası Balkan Üniversitesi’ne sadece lise diploması ile kayıt yaptırabilir ve dilediğiniz bölümde okuyabilirsiniz. Türkiye eğitim sisteminde zorlu sınav süreçlerinin yaşandığı ve lise çağlarında birçok gencin sınav stresi ve sınav kaygısı yaşadığı dönemde başaramama korkusu yüzünden sınav esnasında sıkıntılar çekmesinden dolayı üniversite bu konulara özellikle hassasiyet tanımıştır. Makedonya Uluslararası Balkan Üniversitesi kayıt yaptırabilmek için lise diploması yeterlidir fakat sınava girip ÖSYM tercih kılavuzundan başvuru yapıp gelen öğrencilere de kapısı açıktır. Üniversitenin öğrenciye sunduğu imkanlar oldukça geniştir. Her öğrencinin eğitimden tam verim alması ve tam donanımlı bir şekilde mezun olmasını amaçlar.

Makedonya’da Yaşam Şartları

Makedonya Uluslararası Balkan Üniversitesi sunduğu imkanlara bir artı daha yaşam şartlarının oldukça rahat olmasıdır. Makedonya’daki tüm üniversiteler aynı ölçüde uygun fiyatlıdır. Ülkede yaşam seviyesi yüksek, alım gücü yüksek fakat sosyal hayat oldukça uygundur. 100 Euro’ya kiralar bulabilme imkanınız vardır. Ayrıca ülkede aklınıza gelen her şeyi size hizmet etmekle mutluluk duyar. Bir gencin istediği gece hayatı, tarihsel gezi, kültürel etkinlikler, eğlence, müzik, dans, gösteri vb. oluşumlar oldukça sıktır. Bunların yanında artı olarak ülkenin harika bir coğrafyaya sahip olması bol yeşillik ve dağlık alanın da olması doğa severler için oldukça güzel keşifler sunar.

Üniversitenin Sunduğu Diğer İmkanlar

Makedonya Uluslararası Balkan Üniversitesi eğitim programlarının yanında yüksek lisans ve doktora gibi eğitimleri de bünyesinde barındırır. Artı olarak Erasmus ve Mevlana gibi öğrenci değişim programlarının var olması da öğrencinin yurtdışında eğitim almasını kolaylaştırır. Okulda başarı göstermiş her öğrenciye ayırt etmeksizin %100 burs imkanı sağlayarak da maddi imkan yaratmıştır. Uygulamalı eğitimlerde staj yapmak isteyen öğrencileri ülkenin veya şehrin en iyi merkezlerine yönlendirerek kariyer hayatlarına da katkı sağlamaktadır. Üniversitenin Türkiye ve YÖK tarafından tanınır ve bilinir oluşu ile öğrenciler hem Türkiye hem de Avrupa’da rahatlıkla çalışma imkanı bulabilir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim