Makedonya,Stip
0850 241 86 16
info@sataegitimkoclugu.com

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Bayrampaşa Nasıl Gidilir

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Bayrampaşa Nasıl Gidilir

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Bayrampaşa Nasıl Gidilir

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Bayrampaşa Nasıl Gidilir? Nerededir? Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Nedir? Sorularınızın cevabını bulacağınız bu yazımız sizi oldukça bilgilendirecektir.

Bayrampaşa, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi adresine nasıl gideceğinizi merak ediyorsanız ayrıntılı bir şekilde birçok güzergahtan bahsederek anlatacağız. Birçok telefon uygulaması ile kendinize en yakın durağı tespit edebilirsiniz ve o duraktan adım adım yolları izleyerek en yakın ulaşım aracını kullanarak Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi adresine varabilirsiniz.

Şehri bilmiyorsanız ve keşfetmek istiyorsanız canlı yol tarifleri alabilirsiniz. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi adresine en yakın duraklar;

  • Tuna Lisesi / Sultançiftliği Yönü
  • Tuna Anadolu Lisesi; Bayrampaşa Yeşilcami
  •  Spor Kompleksi
  •  İsmetpaşa Caddesi
  • Rami Yolu / Edirnekapı Yönü

Otobüslerin saatleri, güzergahları, hareket saatleri ve kalkış merkezlerini internetteki programlardan öğrenebilir ve bu araçlarla Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Bayrampaşa Nasıl Gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Rahatlıkla kullanacağınız şehir içi araçları yolları bilmiyorsanız en sağlıklı seçenek olacaktır.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Bayrampaşa Nasıl Gidilir Ve Hangi Araçlarla Gidilir?

Alternatif arıyorsanız ;

Toplu taşıma en rahat ulaşım aracıdır. Özellikle İstanbul’un yoğun ve bunaltıcı trafiğinde bir de adres bilmeden yola çıkıyorsanız zorluklar yaşayabilirsiniz.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi son teknolojiye sahip yeniliklerle ve etkinliklerle dolu bir merkezdir. Kültür salonunda konserler, yetişkinler için kurslar, nikah salonu, 15 – 35 yaş aralığındaki bireylere ücretsiz eğitim ve sanatsal kurslar, bilgilendirici sempozyum ve konferanslar artı olarak anma günleri yapılmaktadır. Normal bir zaman diliminde oldukça aktif olarak faaliyet gösteren Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi, pandemi sürecinden kaynaklı halkı korumak amaçlı faaliyetlerine biraz kısıtlama getirmiştir. Yeni düzene geçildiğinde ve biraz normalleşme sürecinde olduğumuzda tekrar eskisi gibi dolu ve faaliyetli olacaktır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim