Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

Uluslararası Balkan Üniversitesi Makedonya Ücretleri

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Uluslararası Balkan Üniversitesi Makedonya Ücretleri

Uluslararası Balkan Üniversitesi Makedonya Ücretleri

Yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyenlerin Uluslararası Balkan Üniversitesi Makedonya Ücretleri araştırması yaptık ve sizin için yazımızda detaylı bilgi vereceğiz. Makedonya’nın en önemli okullarından biri olan Uluslararası Balkan Üniversitesi, Türk öğrencilerinin de yoğun bir şekilde tercih ettiği okullardan biridir. Makedonya eğitim sisteminin günden günde kendini geliştirmesi ve öğrencilere sunduğu olanaklar sayesinde adını dünya üniversitelerine duyurmayı başarmıştır. Hal böyle olunca birçok ülkedeki öğrenciler eğitim almak için rotayı Makedonya’ya çevirmiştir. Okulun sahip olduğu eğitim imkanları dikkate alındığında öğrenciler için oldukça çekicidir. Öncelikle %100 eğitim dilinin İngilizce olması ve anadil seviyesinde öğrenmelerini garanti etmesi en temel sebebidir. İkinci sebep ise üniversitenin sınavsız ve şartsız öğrenci kabulü yaparak, öğrencileri zorlu eğitim hayatlarında bir nebze rahatlatarak diledikleri bölümü okumalarına imkan doğurmuştur.

Üniversite Fiyatları Konusunda Oldukça Şaşırtıcı!

Uluslararası Balkan Üniversitesi Makedonya Ücretleri  oldukça uygun fiyatlıdır. Türkiye’deki neredeyse vakıf üniversitesinden daha uygun fiyatlı olması ve bu kıyasa göre öğrencinin yurtdışında eğitim alması oldukça avantajlıdır.

Okulun Ücretleri ve Bölümleri;

  • Sağlık bilimleri 30.000-33.000 TL
  • Hukuk Fakültesi 25.000 TL
  • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 22.000TL
  • Mühendislik Fakültesi 25.000 TL
  • Sivil Havacılık Fakültesi / Fiyatı Özel Olarak Görüşülecek
  • Eğitim Fakültesi 22.000TL
  • İletişim Fakültesi 22.000TL
  • Sanat ve Tasarım Fakültesi 22.000TL

Şeklinde fiyatlandırma mevcuttur. Tüm bölümlerde eğitim dili İngilizcedir.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Burs İmkanları

Uluslararası Balkan Üniversitesi Makedonya Ücretleri yurtdışı eğitim için uygun olabilir fakat maddi açıdan daha rahat okumak isteyen her öğrenciye ayırt etmeksizin burs imkanı sunmaktadır. Uluslararası Balkan Üniversitesi, eğitim hayatında başarısını aldığı puanlar ile kanıtlamış her öğrenciye %100 burs imkanı tanıyarak, öğrenci merkezli üniversite olduğunu tüm dünyaya duyurmuştur. Okulun amacı, en nitelikli ve tam donanıma sahip öğrencileri yetiştirmek ve yükseköğretim kurumları arasında zirveye yükselmektir. Bu noktada her zaman öğrencileri destekleyerek kendini geliştirmekten asla kaçmaz ve eğitim kalitesinden asla ödün vermez.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Makedonya Ücretleri her zaman en minimum seviyede tutularak önemli olan durumun ücretler değil öğrencinin nitelikli birey olarak mezun olması olmuştur.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim