Makedonya,Stip
0850 241 86 16
info@sataegitimkoclugu.com

Uluslararası Balkan Üniversitesi

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Uluslararası Balkan Üniversitesi

Uluslararası Balkan Üniversitesi

Türk ve Makedon iş adamlarının 2006 yılında kurduğu Balkanların kalbinde yer alan Makedonya’nın Başkenti Üsküp’ün saygın üniversitesi Uluslararası Balkan Üniversitesi’dir. Hem yurtiçi hem de yurtdışında kalitesi ve tecrübeli eğitim kadrosu ile ün salmış olan üniversiteye yapılan başvuru epeyce fazladır. Çağdaş, nitelikli ve gelişen teknolojiye ayak uyduran eğitim sistemi sayesinde öğrencilerine eğitim dışında sosyal imkanlar da sunarak başarılı bir kariyer hayatına hazırlıyor. Hem Avrupa hem de Türkiye için diploma denkliği olmasının avantajı sayesinde tüm dünyadan öğrencileri üniversiteye çekme fırsatı bulunuyor. Ayrıca her yıl sayısız sempozyum, konferans ve konuk ağırlama etkinlikleri düzenleyen üniversite öğrencilerin genel kültür düzeylerine de katkıda bulunmaktan geri kalmıyor.

Uluslararası Balkan Üniversitesi ile Hayatınıza Fark Katın!

Yurtdışında okuma hayaliniz varsa ve masraflarını nasıl karşılayacağınızı düşünüyorsanız bütün kaygılarınızdan kurtulma vakti geldi. Üniversite hem sınavsız hem de masrafsız olmasıyla birlikte eğitim kalitesinden ödün vermeden öğrencilerine eşsiz imkanlar sunuyor. Uluslararası olması avantajının öğrencilere en büyük getirisi eğitim dilinin İngilizce olmasıdır. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size her türlü imkanları sağlaması dışında konaklama ve yaşam olarak da uygun olan Üsküp, zorlanmadan üniversite hayatınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Avrupa ile kıyaslanamayacak kadar aynı olan eğitim kalitesi ve refah yaşam sunması ile eğitim hayatınız boyunca mükemmel denilecek yerlere seyahat edebilir, lezzetli yemekler yiyebilir ve üniversitenin yeni kampüsünde eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Birçok kültürden edineceğiniz arkadaşlıklar sayesinde de size yepyeni deneyimler yaşatarak hayatınıza yepyeni bir dönem başlangıcı olacaktır.

Makedonya’nın Kalbinde Kendinize Yer Edinin

İmkansız sandığınız her şeyi olanak olarak sağlayan Uluslararası Balkan Üniversitesi unutamayacağınız hayatı sizlere vaad etmekle kalmıyor aynı zamanda daha fazlasını da yaşatıyor. Farklı kültür, farklı dil, farklı seyahat noktaları ile sizleri buluşturuyor. Küçük bir coğrafya olması sebebi ile sıcaklığı ve samimiyeti fazlasıyla bulacağınız Üsküp’te böyle büyük bir uluslararası üniversite olması ülke için artı bir avantajdır. Hem lisans hem de lisansüstü imkanlara sahip olan Uluslararası Balkan Üniversitesi’nde farklı eğitim programlarına katılabileceğiniz çok geniş bir alan var.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim