Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

Uluslararası Vizyon Üniversitesi Ekşi

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Uluslararası Vizyon Üniversitesi Ekşi

Uluslararası Vizyon Üniversitesi Ekşi

Uluslararası Vizyon Üniversitesi Ekşi eğitim ve öğretim hayatına evrensel değerlerden çıkmadan, bilimsel ve teknolojik anlamda alt yapısı sağlam bir üniversitedir. Üniversitenin kendine hedef belirlediği bu yolda marka üniversite olma yolunda adım adım ilerliyor. Uluslararası alanda güçlü iletişim bağlarına sahip olması öğrencinin hem eğitim hem de kariyer hayatında büyük kolaylık sağlıyor. Makedonya Cumhuriyeti’nde bulunan üniversite, kaliteli eğitim standartlarından ödün vermeden 2014 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Ulusal ve uluslararası düzeyde öğrencilerini kendilerine bir yol çizmesinde yardımcı olan, öğrenci dilinden anlayan ve onların ihtiyaç doğrultusunda kendini şekillendiren bir üniversitedir.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi Ekşi, diğer üniversitelerle rekabet etmek yerine kendinle rekabet ederek her zaman temel aldığı ilke kendini geliştir, öğrenci gelişsin ilkesidir. Yeni nesle çok önem veren ve mezunlarıyla iletişimi koparmayan üniversite kariyer hayatlarında da onlara destek olarak geleceklerine yön veriyor.

6 Fakülteye sahip olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi Ekşi, oldukça çeşitli eğitim programlarını bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca öğrencilerin Erasmus yapma imkanı sunarak öğrenci akışına destek olmakta ve bünyesine farklı ülke ve farklı milletten insanları dahil etmektedir.

Makedonya Uluslararası Vizyon Üniversitesi

Hayatınıza yeni bir dönem açmak istiyor ve yurtdışında eğitim almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Türkçe eğitim veren eğitim kurumu olmasına karşın ana dil seviyesinde İngilizce öğretmeyi de elden bırakmayarak öğrencilerin en az bir yabancı dili çok iyi seviyede konuşmasını sağlıyor. Ayrıca YÖK tarafından bilinir bir üniversite olması da geri dönecek veya başka ülkede hayatlarını devam ettirecek öğrenciler için büyük bir ayrıcalık sağlıyor. Türklerin yoğun olarak yaşadığı bölge olan Gostivar bölgesinde varlığını sürdüren üniversitenin eğitim ücretleri de vakıf üniversitesi olmasına karşın oldukça uygun fiyatlıdır. Ayrıca öğrencilere burs imkanı da sağlayarak eğitimde fırsat eşitliğini elden bırakmamaktadır. Üniversitenin Bologna sürecine dahil olması Avrupa’da eğitim almak veya yaşamını sürdürmek isteyen öğrenciler için de büyük rahatlık sağlar. Ders programını hem Türkiye hem de Avrupa eğitim standartlarına göre hazırlayarak öğrencinin kendi kültüründen kopmayarak yeni kültürlerle harmanlanmasına destek oluyor.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim